Właściwość

by
Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy o komornikach sądowych i egzekucji z dnia 29 sierpnia 1997 (dz.u.97.133.882) wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie rzeczpospolitej polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których egzekucję z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Właściwość obejmuje:

ULICE
MIEJSCOWOŚĆ
GMINA
A
Adamowice
Gm. Gołcza
B
Barbarka
Gm. Skała
Biskupice
Gm. Iwanowice
Bronczyce
Gm. Słomniki
Brzozówka Korzków
Gm. Skała
Buk
Gm. Gołcza
C
 
Celiny
Gm. Iwanowice
Chobędza
Gm. Gołcza
Cianowice
Gm. Skała
Cieplice
Gm. Gołcza
Cieplice Kolonia
Gm. Trzyciąż
Czaple M.
Gm. Gołcza
Czaple W.
Gm. Gołcza
Czechy
Gm. Słomniki
D
 
Damice
Gm. Iwanowice
Domianki
Gm. Iwanowice
F
 
Firlejów
Gm. Michałowice
G
 
Glanów
Gm. Trzyciąż
Gołcza
 
Gołyszyn
Gm. Skała
Górna Wieś
Gm. Michałowice
Grzegorzowice M.
Gm. Iwanowice
Grzegorzowice W.
Gm. Iwanowice
I
 
Imbramowice
Gm. Trzyciąż
Iwanowice Dworskie
Gm. Iwanowice
Iwanowice Włościańskie
Gm. Iwanowice
J
 
Jangrod
Gm. Trzyciąż
Janikowice
Gm. Słomniki
Januszowice
Gm. Słomniki
K
 
Kacice
Gm. Słomniki
Kamienica
Gm. Gołcza
Kępa
Gm. Słomniki
Kończyce
Gm. Michałowice
Kozierów
Gm. Michałowice
Krasienice Zkup
Gm. Iwanowice
Krępa
Gm. Gołcza
Książniczki
Gm. Michałowice
L
 
Laski Dworskie
Gm. Gołcza
Lesieniec
Gm. Słomniki
Lipna Wola
Gm. Słomniki
M
 
Maków
Gm. Gołcza
Małyszyce
Gm. Trzyciąż
Masłomiąca
Gm. Michałowice
Maszków
Gm. Iwanowice
Maszyce
Gm. Skała
Michałowice
 
Michałówka
Gm. Trzyciąż
Milonki
Gm. Trzyciąż
Miłocice
Gm. Słomniki
Minoga
Gm. Skała
Młodziejowice
Gm. Michałowice
Mostek
Gm. Gołcza
Muniakowice
Gm. Słomniki
N
 
Narama
Gm. Iwanowice
Niebyła
Gm. Skała
Niedźwiedź
Gm. Słomniki
Nowa Wieś
Gm. Skała
O
 
Ojców
Gm. Skała
Orłów
Gm. Słomniki
P
 
Pielgrzymowice
Gm. Michałowice
Pieskowa Skała
Gm. Skała
Podchybie
Gm. Trzyciąż
Polanowice
Gm. Słomniki
Porąbka
Gm. Trzyciąż
Poręba Laskowa
Gm. Skała
Poskwitów
Gm. Iwanowice
Prandocin
Gm. Słomniki
Prandocin Iły
Gm. Słomniki
Prandocin Wysiołek
Gm. Słomniki
Przestańko
Gm. Iwanowice
Przybysławice
Gm. Gołcza
Przybysławice
Gm. Skała
R
 
Raciborowice
Gm. Michałowice
Ratajów
Gm. Słomniki
Rzeplin
Gm. Skała
Rzeżuśnia
Gm. Gołcza
S
 
Sieborowice
Gm. Michałowice
Sieciechowice
Gm. Iwanowice
Skała
 
Smardzowice
Gm. Skała
Smroków
Gm. Słomniki
Sobiesęki
Gm. Skała
Stare Więcławice
Gm. Michałowice
Stare Zagórzyce
Gm. Michałowice
Stary Krasieniec
Gm. Iwanowice
Stoki
Gm. Skała
Sucha
Gm. Trzyciąż
Sułkowice
Gm. Iwanowice
Sułoszowa
 
Sułoszowa I
 
Sułoszowa II
 
Sułoszowa III
 
Szczepanowice
Gm. Słomniki
Szczodrowice
Gm. Skała
Szreniawa
Gm. Gołcza
Słomniki
 
Ś
 
Ściborzyce
Gm. Trzyciąż
Świnczów
Gm. Skała
T
 
Tarnawa
Gm. Trzyciąż
Trątnowice
Gm. Słomniki
Trzebienice
Gm. Gołcza
Trzyciąż
 
U
 
Ulina M.
Gm. Gołcza
Ulina W.
Gm. Gołcza
W
 
Waganowice
Gm. Słomniki
Wesoła
Gm. Słomniki
Wężerów
Gm. Słomniki
Widoma
Gm. Iwanowice
Wielkanoc
Gm. Gołcza
Wielmoża
Gm. Sułoszowa
Więcławice Dworskie
Gm. Michałowice
Wilczkowice
Gm. Michałowice
Władysław
Gm. Iwanowice
Wola Kalinowska
Gm. Sułoszowa
Wola Więcławska
Gm. Michałowice
Wysocice
Gm. Gołcza
Z
 
Zaborze
Gm. Słomniki
Zadroże
Gm. Trzyciąż
Zagaje
Gm. Iwanowice
Zagaje Smrokowskie
Gm. Słomniki
Zagórowa
Gm. Trzyciąż
Zagórzyce Dworskie
Gm. Michałowice
Zalesie
Gm. Iwanowice
Zamłynie
Gm. Skała
Zawadka
Gm. Gołcza
Zdzięsławice
Gm. Michałowice
Zerwana
Gm. Michałowice
Ż
 
Żarnowica
Gm. Gołcza
Żerkowice
Gm. Iwanowice
A
Agnieszki Św.
Akacjowa
Aleja 29-Listopada
Aleja Pokoju (do rzeki Białuchy)
Aliny
Anieli Krzywoń
Ariańska
Asnyka
Augustiańska
B
Bachledy Klimka
Bajana
Balladyny
Bandurskiego
Basztowa
Batorego
Beliny-Prażmowskiego
Bema
Bernardyńska
Będzińska
Białych Brzóz
Biczana Jurka
Biskupia
Biskupi Pl.
Blachnickiego
Blich
Błękitna
Błonna
Boboli Andrzeja
Bobrowskiego
Bohaterów Wietnamu
Bohomolca
Bolesława Chrobrego
Bora-Komorowskiego
Bosacka
Bosaków
Botaniczna
Boznańskiej
Bratkowa
Brodowicza
Brogi
Brzechwy
Bujwida
Bulwar Czerwieński
Bulwar Inflancki
C
Celarowska
Chałupnika
Chmielowskiego
Chlebowa
Chłopickiego
Chodkiewicza
Chrobrego
Cieplińskiego
Ciołkowskiego
Combrowa
Chmielowskiego
Cystersów
Czereśniowa
Czerwonego Prądnika
Czyżyńska
Czapskich
Czysta
D
Daszyńskiego
Dąbska
Dietla (od 1, 42)
Długa
Dobra
Dobrego Pasterza
Dolnych Młynów
Dominikanów
Domki
Droga Do Zamku
Droga Nad Białuchą
Duchacka
Dunajewskiego
Dukatów
Dwernickiego
Dziedzica
Dzielskiego
E
Eisenberga
F
Fabryczna
Feldmana
Felicjanek
Farmaceutów
Fertnera
Filipa Św.
Fiołkowa
Francesco Nullo
Franki Iwana
G
Garbarska
Garczyńskiego
Gdańska
Gęsia
Garncarska
Grabowskiego Ambrożego
Grzegórzecka
Gurgacza
H
Harnasiów
Helclów
Humberta Szczepana
I
Idzikowskiego
J
Jabłonowskich
Jachowicza
Jana Pawła II
Janickiego
Janosika
Jasnorzewskiej
Jaśminowa
Jaworskiego
K
Kajty
Kamienna
Kanonierów
Kantora
Kapucyńska
Karmelicka
Kasprowicza
Kazmierza Odnowiciela
Kąt
Kątowa
Kielecka
Klemensiewicza
Klimka Bachledy
Kochanowskiego
Kolberga
Kolejowy Pl.
Koletek
Kordeckiego
Kossaka Pl.
Kopernika
Kordylewskiego
Kosynierów
Kotlarska
Krasińskiego Al.
Krakowska
Kremerowska
Krowoderska
Krótka
Krupnicza
Kryniczna
Krzesławicka
Krzywa
Krzywoń Anieli
Księży Pijarów
Kurkowa
Kurniki
Kwartowa
L
Langiewicza
Lesista
Liliowa
Liryczna
29-Listopada Aleja
Lubicz
Lublańska
Loretańska
Lubomirskiego
Ł
Ładna
Ławnicza
Łazarza Św.
Łąkowa
Łepkowskiego
Łobzowska
Łukasiewicza
Łuszczkiewicza
M
Mała
Matejki Pl.
Meiselsa
Michałowskiego
Miechowity Macieja
Majora
Majowa
Malawskiego
Mała
Marchołta
Masarska
Meissnera
Metalowców
Miedziana
Mieszka I
Misiołka
Młyńska
Młyńska Boczna
Mogilska
Moniuszki
Mosiężnicza
Montelupich
Morawskiego
Murowana
N
Na Barciach
Na Szaniec
Nabielaka
Nabrzeżna
Nadbrzeżna
Naczelna
Nad Strugą
Nadrzeczna
Narzymskiego
Nieduża
Nieznana
Nikifora
Nizinna
Norwida
Nullo Francesco
Na Groblach Pl.
Nowy Kleparz Pl.
O
Odnowiciela Kazimierza
Ofiar Dąbia
Ogrodnicza
Olszańska
Olszecka
Olsztyńska
Olszyny
Opalowa
Ordona
Orląt Lwowskich
Ostatnia
Ostroroga
Otwinowskiego
Ogrodowa
P
Paderewskiego
Paulińska
Pawia
Pawlikowskiego
Pędzichów
Piekarska
Piłsudskiego
Podwale
Podzamcze
Powiśle
Prandoty
Partyzantów
Perłowa
Piękna
Pijarów
Pilotów
Pocieszka
Podmiejska
Pogodna
Pokoju Aleja (do rzeki Białuchy)
Pola Wincentego
Porządek
Powstania Warszawskiego
Powstańców
Półkole
Prandoty
Prażmowskiego Aleja
Prądzyńskiego
Prochowa
Promienistych
Prządek
Przy Rondzie
Ptasia
R
Raciborskiego
Raczyńskiego Plac
Radomska
Rakowicka
Reduta
Rezedowa
Rogatka
Rogozińskiego
Rokitniańska
Rozmarynowa
Rozrywka
Rusałek
Rybianka
Rymarska
Rzeźnicza
Rajska
Rakowicka
Retoryka
Rybaki
Rynek Kleparski
S
Sabały
Sadowa
Sadzawki
Saperów
Sądowa
Semperitowców
Siedleckiego
Skalbmierska
Skorupki ks.
Skrzatów
Słoneckiego
Sokołowskiego
Sołtyka
Sowińskiego
Spadochroniarzy
Stańca
Startowa
Stokrotek
Strzelców
Strzelecka
Suchodolska
Sudolska
Supniewskiego
Swojska
Szafera
Szenwalda
Szklana
Szkółkowa
Szwoleżerów
Sereno Fenna
Siemiradzkiego
Sikorskiego Pl.
Skałeczna
Skarbowa
Skawińska
Słowiański Pl.
Smocza
Smoleńsk
Sobieskiego
Spasowskiego
Stanisława Św.
Staszica
Stradomska
Straszewskiego
Studencka
Szlak
Szujskiego
Ś
Śliczna
Śniadeckich
Środkowa
Św. Andrzeja Boboli
Św. Łazarza
Świtezianki
T
Topolnickiego
Topolowa
Trębacza
Turkusowa
Teresy Św.
Tarłowska
Tenczyńska
Topolowa
Towarowa
U
Ugorek
Ułanów
W
Warszawska
Wenecja
Wietora
Wjazd
Worcela
Wróblewskiego
Wygoda
Widna
Widok
Wiejska
Wieniawskiego
Wileńska
Wilka-Wyrwińskiego
Wiślisko
Wiśniowa
Wjazd
Włodkowica
Woronicza
Wysoka
Z
Zacisze
Zaleskiego
Zaułek Wileński
Zwycięstwa
Zygmunta Augusta
Zegadłowicza
Zwierzyniecka
ZygmuntaAugusta
Ż
Żelazna
Żmujdzka
Żółkiewskiego
Żółtej Ciżemki
Żuławska
Żwirki i Wigury
Żytnia
Żuławskiego